Publications Office of the EU
Španělsko-Pamplona: Balíky programů a informační systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Pamplona: Balíky programů a informační systémy

  • Zveřejněno
    03/06/2022
  • Lhůta
    01/07/2022
  • Otevírání nabídek
    04/07/2022
  • Udělení zakázky
    06/09/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ASOCIACIÓN NAVARRA DE INFORMÁTICA MUNICIPAL S.A. (ANIMSA)
Místo plnění
NUTS code: ES22 Comunidad Foral de Navarra
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES220 Navarra
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48000000 Balíky programů a informační systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
835,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
676,164.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
471
Popis

Este proyecto implica el suministro, instalación y configuración llave en mano de un Sistema de gestión integral de la Zona de Bajas Emisiones (en adelante, ZBE) en Pamplona, formado por diversas medidas tecnológicas de control y gestión en zonas estratégicas de la ciudad que permitan determinar, en paralelo al desarrollo normativo, la ZBE de Pamplona.
Los trabajos a realizar dentro del presente contrato se han dividido en dos lotes:
1. Sistema de gestión integral de la ZBE de la ciudad de Pamplona (LOTE 1)
2.Sistemas embarcados de Policía Municipal para el control de ZBE (LOTE 2).
Dentro del alcance de los trabajos se incluye la integración de los sistemas informáticos y dispositivos desplegados por Ayuntamiento de Pamplona, relacionados con los que son objeto de la presente licitación. Se debe, por tanto, garantizar en la propuesta la compatibilidad con estos sistemas y dispositivos.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ASOCIACIÓN NAVARRA DE INFORMÁTICA MUNICIPAL S.A. (ANIMSA)
Národní registrační číslo: ESA31152150
Poštovní adresa: Avenida del Ejercito, nº 2, planta 8
Obec: Pamplona
Kód NUTS: ES220
PSČ: 31002
Země: ESP
Kontaktní osoba: María Sorbet
Hlavní adresa: http://www.animsa.es
Elektronicky:
https://portalcontratacion.navarra.es/es/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/07/2022 08:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.