Publications Office of the EU
Francie-Nice: Lékařské lasery mimo chirurgické - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Nice: Lékařské lasery mimo chirurgické

  • Zveřejněno
    10/08/2017
  • Lhůta
    11/09/2017
  • Otevírání nabídek
    13/09/2017
  • Udělení zakázky
    18/12/2017
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CHU de Nice
Místo plnění
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33128000 Lékařské lasery mimo chirurgické
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
94,995.60 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
2017-018-FBSI
Popis

Location de lasers dermatologiques avec maintenance incluse et accessoires associes

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: CHU de Nice Hôpital de Cimiez pôle ressources matérielles — cellule des marchés
Národní registrační číslo: 260 600 705 000 40
Poštovní adresa: 4 avenue Reine Victoria CS 91179
Obec: Nice Cedex 1
Kód NUTS: FRL03
PSČ: 06003
Země: FRA
Hlavní adresa: https://www.marches-publics.gouv.fr
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/09/2017 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.