Publications Office of the EU
F-Marseilles: Služby elektronické výměny dat - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

F-Marseilles: Služby elektronické výměny dat

  • Zveřejněno
    20/07/2012
  • Lhůta
    24/09/2012
  • Otevírání nabídek
    26/09/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
CTÉ urbaine MPM
Místo plnění
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
64216110 Služby elektronické výměny dat
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2012-083
Popis

La prestation consiste en la mise en place d'un service d'échange des données techniques informatisées entre les entreprises titulaires des marchés et des assistants à maîtrise d'ouvrage, des maîtres d'oeuvre, et les services de MPM (Maître d'ouvrage).
Le marché comprend la mise en place de deux plateformes d'échanges distinctes pour les opérations suivantes:
— Prolongement de la ligne 2 du tramway Canebière - rome - castellane,
— Prolongement de la ligne 2 du métro Bougainville vers capitaine Gèze et création d'un pôle d'échanges.
Il s'agit d'un appel d'offres ouvert passé en application des dispositions des articles 33, 57 à 59 et 77 du Code des Marchés Publics.
La partie à bons de commande au sens de l'article 77 du code des marchés publics, est conclu avec un opérateur économique et exécuté au fur et à mesure de l'émission de bons de commande sans négociation ni remise en concurrence, doit être regardée comme un accord-cadre au sens de la directive 2004/18 du 31 mars 2004.
Il n'est pas prévu la possibilité de recours ultérieur à la procédure négociée pour la réalisation de prestations similaires.
Délai d'urgence: non.
Le marché est un marché à bons de commande.
Le marché n'est pas un marché passé pour l'achat d'énergie.
Le marché n'est pas un marché à tranche.
Le marché n'est pas une convention de prix associée à des marchés type.
Droits de préférence: Application de l'article 53.iv 2° et 3 °Du Code des marchés publics: non.
Marchés réservés de l'article 15 du Code des marchés publics:non.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: communauté Urbaine Marseille Provence Métropole
Poštovní adresa: 10 place de la Joliette - les Docks, Atrium 10.7 - 1er étage - bP 48014
Obec: Marseille Cedex 02.
PSČ: 13567
Země: FRA
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
26/09/2012 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.