Publications Office of the EU
Nizozemsko-Haag: Stavební dozor - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Haag: Stavební dozor

  • Zveřejněno
    18/03/2020
  • Lhůta
    28/04/2020
  • Otevírání nabídek
    28/04/2020
  • Udělení zakázky
    10/06/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71315400 Stavební dozor
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
110.00 EUR
Číslo nabídky
201912023
Popis

Om een advies uit te kunnen brengen schakelt de Commissie Mijnbouwschade deskundige opnemers en beoordelaars van schade in, zoals bedoeld in het Besluit, voor opname, bespreking, vaststelling, calculatie en rapportage van de schade. Deze deskundigen dienen de Commissie Mijnbouwschade te adviseren over de op een aanvraag om schadevergoeding te geven advies, mede gelet op de inhoud van het Besluit en de verplichting van de Commissie Mijnbouwschade om overeenkomstig de bepalingen van het civiele aansprakelijkheids- en schadevergoedingsrecht te beslissen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Národní registrační číslo: 12024663
Poštovní adresa: Prinses Beatrixlaan 2
Obec: Den Haag
Kód NUTS: NL
PSČ: 2595 AL
Země: NLD
Kontaktní osoba: Mark Kamminga
Hlavní adresa: http://www.rvo.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/b448b742197abd2673c66c16d15fbf9b
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/04/2020 15:02
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
110.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: 10BE bv
Poštovní adresa: De Deimten 9 a
Obec: Groningen
PSČ: 9747 AV
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.