Publications Office of the EU
Dodávka, montáž, instalace a uvedení do provozu chemoterapeutických židlí. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávka, montáž, instalace a uvedení do provozu chemoterapeutických židlí.

  • Zveřejněno
    29/08/2025
  • Lhůta
    29/09/2025
  • Otevírání nabídek
    29/09/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33192210 Vyšetřovací stoly
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
182,500.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
ZP.220.85.25
Popis

1. Předmětem smlouvy je: Dodávka, montáž, instalace a uvedení do provozu chemoterapeutických židlí (dále jen „zařízení“). 2. Popis předmětu zakázky je uveden ve formuláři „Požadované parametry“ (příloha II). 2 SWZ, dále jen „FPW“), musí být tento formulář nutně předložen spolu s formulářem nabídky (příloha II). 1 FTZ, dále jen „FO“). 3. Veřejný zadavatel požaduje, aby nabízené vybavení bylo zdravotnickým prostředkem ve smyslu zákona o zdravotnických prostředcích ze dne 7. dubna 2022 (Sbírka zákonů 2022, č. Sbírka zákonů 2024, bod 1620 ve znění pozdějších předpisů, dále jen „UoWM“), uváděného na trh a používaného na území Polské republiky v souladu s platnými předpisy. 4. Objednatel podle čl. 2 zákona o veřejných zakázkách se zakázka zadává po částech, z nichž každá je předmětem samostatného řízení. 5. Veřejný zadavatel v daném řízení neumožňuje podání dílčích nabídek. Pořadí se skládá z jednoho úkolu. Postup se týká nákupu jednoho typu zařízení. 6. Veřejný zadavatel nepovoluje předložení variant.

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/09/2025 09:05
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Cena brutto -60%
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium:
Typ: quality
Popis: parametry techniczne -35%
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium:
Typ: cost
Popis: okres gwarancji -5%
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
182,500.00 PLN
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.