Publications Office of the EU
Itálie-Apice: Sběr tuhého městského odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Apice: Sběr tuhého městského odpadu

  • Zveřejněno
    05/08/2022
  • Lhůta
    22/08/2022
  • Otevírání nabídek
    25/08/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di Apice
Místo plnění
NUTS code: ITF32 Benevento
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITF32 Benevento
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511100 Sběr tuhého městského odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
910,609.53 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Procedura aperta per l’appalto del servizio di raccolta e trasporto dei rifiuti solidi urbani e rifiuti assimilati da avviare a smaltimento – recupero, raccolta differenziata e ulteriori servizi accessori per la tutela dell’ambiente.
CUP: B39I22001010004 - CIG: 9298241F32

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Comune di Apice
Národní registrační číslo: 80004140622
Poštovní adresa: Piazza Municipio, 1
Obec: Apice (BN)
Kód NUTS: ITF32
PSČ: 82021
Země: ITA
Hlavní adresa: www.comune.apice.bn.it
Elektronicky:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_comuneapice
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/08/2022 16:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
910,609.53 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.