Publications Office of the EU
Slovensko-Banská Štiavnica: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovensko-Banská Štiavnica: Elektrická energie

  • Oznámení výsledků
    13/06/2014
  • Zveřejněno
    19/06/2014
  • Lhůta
    01/08/2014
  • Otevírání nabídek
    01/08/2014
  • Udělení zakázky
    17/12/2014
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik
Místo plnění
NUTS code: SK0 Slovensko
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,800,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,943,696.00 EUR
Číslo nabídky
PM_03_SVP
Popis

Predmetom zadávania zákazky je nákup, dodávka elektriny pre odberné miesta a zabezpečenie distribúcie elektriny vrátane prenesenia zodpovednosti z odberateľa na dodávateľa v plnom rozsahu za odchýlku v súlade s nariadením vlády č. 317/2007 Z. z., ktorým sa ustanovujú pravidlá pre fungovanie trhu s elektrinou vrátane zabezpečenia prístupu odberateľa do distribučnej sústavy, distribúciu elektriny, systémové služby a ostatné služby spojené s použitím sústavy a s distribúciou a prenosom elektriny (ďalej len distribučné služby) od príslušného prevádzkovateľa distribučnej sústavy, ku ktorej sú všetky odberné miesta verejného obstarávateľa pripojené (ďalej len PDS) v rozsahu a podľa obchodných podmienok pre Slovenský vodohospodársky podnik, štátny podnik.
Počet odberných miest sa môže počas času plnenia zákazky meniť podľa prevádzkových potrieb verejného obstarávateľa.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/08/2014 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
8,800,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,943,696.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ZSE Energia, a.s.
Poštovní adresa: Čulenova
Obec: Bratislava
PSČ: 816 47
Země: SVK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.