Publications Office of the EU
Servis zabezpečovacích systémů v prostorách Finanční správy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Servis zabezpečovacích systémů v prostorách Finanční správy

  • Zveřejněno
    20/10/2025
  • Lhůta
    18/11/2025
  • Otevírání nabídek
    18/11/2025
  • Udělení zakázky
    17/02/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50610000 Opravy a údržba bezpečnostního zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
279,000.70
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
603,092.94 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

poskytování nepravidelného servisu a také provádění odborných prohlídek a odborných zkoušek (dále jen "pravidelný servis") zabezpečovacích systémů v prostorách Finanční správy v regionu, přičemž pravidelný servis bude prováděn jako odborné zkoušky a odborné prohlídky (revize) zabezpečovacích systémů, a to: - elektrické zabezpečovací systémy (dále jen "ESS") v souladu s normou STN EN 50 130 (33 4590), TNI 33 4591, STN 50 131, STN 33 1500 a dalšími technickými normami a právními předpisy, např. vyhláškou č. 508/2009 Sb., kterou se stanoví podrobnosti pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci se zařízením považovaným za vyhrazené technické vybavení (dále jen "vyhláška č. 508/2009 Sb.") a podobně - průmyslové televizní systémy (dále jen "PTV") v souladu s normou STN EN 50 132 (33 4592); STN 33 1500 a další technické normy a předpisy (např. vyhláška č. 508/2009 Sb. atd.), - systémy kontroly přístupu (dále jen "CSV") podle STN EN 50 130 (33 4590), STN 33 1500 a další technické normy a předpisy (např. vyhláška č. 508/2009 Sb. atd.). Nepravidelná služba bude prováděna jako pozáruční opravy strážců přístupu k systémům ESS, PTV, SKV a audio a video (dále jen „AaVV“) v souladu s normou STN 33 1500, a to podle bezprostředních potřeb veřejného zadavatele v případě poruchy vybavení v prostorách finanční správy. Podrobná specifikace popisu zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci „Svazek III., Popis předmětu zakázky“.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/542559
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/542559
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/11/2025 08:15
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.