Publications Office of the EU
25E80033, FLI Mariensee / Mecklenhorst, Endgültige Unterbringung d. FLI in ME/MA, Endgültige Unterbringung d. FLI in ME/MA - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

25E80033, FLI Mariensee / Mecklenhorst, Endgültige Unterbringung d. FLI in ME/MA, Endgültige Unterbringung d. FLI in ME/MA

  • Zveřejněno
    20/03/2025
  • Lhůta
    29/04/2025
  • Otevírání nabídek
    29/04/2025
  • Udělení zakázky
    07/07/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Land Niedersachsen vertreten durch das Staatliche Baumanagement Niedersachsen
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE927 Nienburg (Weser)
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
605,630.00 EUR
Číslo nabídky
25 E 80033
Popis

25 E 80033 FLI Mariensee / Mecklenhorst Endgültige Unterbringung d. FLI in ME/MA; Stallklimatisierung - Stalllüftung, Stallheizung, Stallbeleuchtung

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5R5HB
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5R5HB
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
29/04/2025 07:00
Způsob zadání zakázky
Der Preis ist das alleinige Zuschlagskriterium
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
605,630.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Möller GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Diepholz
PSČ: 49356
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.