Publications Office of the EU
Německo-Meschede: Nábytek - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Meschede: Nábytek

  • Zveřejněno
    23/05/2022
  • Lhůta
    20/06/2022
  • Otevírání nabídek
    20/06/2022
  • Udělení zakázky
    04/11/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hochsauerlandkreis
Místo plnění
NUTS code: DEA57 Hochsauerlandkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA57 Hochsauerlandkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39100000 Nábytek
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
485,455.05 EUR
Číslo nabídky
31/L/104/22/FD21
Popis

Tische, Stühle, Schränke

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXS0YYKYYEB
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/06/2022 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
485,455.05 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: VS Vereinigte Spezialmöbelfabriken GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: Westfalendamm 67
Obec: Dortmund
PSČ: 44141
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.