Publications Office of the EU
Francie-Rennes: Počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Rennes: Počítače

  • Zveřejněno
    04/10/2022
  • Lhůta
    09/11/2022
  • Otevírání nabídek
    09/11/2022
  • Udělení zakázky
    27/12/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
agence Régionale de Santé
Místo plnění
NUTS code: FRH0 Bretagne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH Bretagne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30200000 Počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

fourniture de petits matériels et fournitures informatique, périphériques et accessoires au profit du siège de l'agence Régionale de Santé Bretagne et de ses Délégations Départementales

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2104901&orgAcronyme=h8j
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/11/2022 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
250,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
250,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: calestor
Poštovní adresa: 14/38 rue Alexandre
Obec: Gennevilliers
PSČ: 92230
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.