Publications Office of the EU
Německo-Büsum: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Německo-Büsum: Stavební práce

  • Zveřejněno
    29/10/2019
  • Lhůta
    28/11/2019
  • Udělení zakázky
    16/12/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Kur- und Tourismus Service Büsum
Místo plnění
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,372,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,866,488.54 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Rohbauarbeiten einschließlich der Baustellen- und Sicherheitseinrichtung.

Metoda podání
Elektronicky:
www.e-vergabe-sh.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,372,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,866,488.54 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Kähler Bau GmbH & Co. KG
Poštovní adresa: Rechenmeisterweg 14
Obec: Büsum
PSČ: 25761
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.