Publications Office of the EU
Německo-Jena: Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Jena: Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení

  • Zveřejněno
    12/08/2022
  • Lhůta
    13/09/2022
  • Otevírání nabídek
    13/09/2022
  • Udělení zakázky
    04/10/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Günter-Köhler-Institut für Fügetechnik und Werkstoffprüfung GmbH
Místo plnění
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42900000 Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
373,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
373,550.00 EUR
Číslo nabídky
2022/05
Popis

Lieferung, Installation und Inbetriebnahme einer Laseranlage für Präzisionsbearbeitung mit dynamischer Strahlmodulation

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/e3e75f85-7d9f-4a89-91a5-0043ffa909bf
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/09/2022 14:30
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
373,500.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
373,550.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: LASERVORM GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Altmittweida
PSČ: 09648
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.