Publications Office of the EU
Polsko-Vratislav: Podzemní zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Vratislav: Podzemní zařízení

  • Zveřejněno
    20/03/2018
  • Lhůta
    27/04/2018
  • Zrušeno
    26/06/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Politechnika Wrocławska
Místo plnění
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
43136000 Podzemní zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
12,915.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
ZP/BZP/070/2018
Popis

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyposażenia do Laboratorium technik modelowania w górnictwie (Pracownia Dolnośląskiego Centrum Badań Reologicznych Skał) w ramach projektu „Kompleks GEO-3EM – Energia Ekologia Edukacja” - 2 zadania.
1) Zadanie nr 1: wiertnica
2) Zadanie nr 2: przecinarko-szlifierka

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Politechnika Wrocławska
Poštovní adresa: Wybrzeże Wyspiańskiego 27
Obec: Wrocław
Kód NUTS: PL514
PSČ: 50-370
Země: POL
Kontaktní osoba: Ewa Modlinger, Biuro Zamówień Publicznych Politechniki Wrocławskiej, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, bud. A5, pokój 409
Hlavní adresa: http://przetargi.pwr.edu.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/04/2018 11:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.