Publications Office of the EU
Česko-Praha: Návrh a realizace výzkumu a vývoje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Návrh a realizace výzkumu a vývoje

  • Zveřejněno
    12/04/2022
  • Lhůta
    10/05/2022
  • Udělení zakázky
    30/11/2022
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ČR - Technologická agentura České republiky
Místo plnění
NUTS code: CZ0 Česko
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ0 Česko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
73300000 Návrh a realizace výzkumu a vývoje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,862,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,861,736.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Metoda podání
Elektronicky:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,862,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
2,861,736.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: EEIP, a.s.
Poštovní adresa: Šeříková 618/4
Obec: Praha
PSČ: 15000
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.