Publications Office of the EU
Polsko-Słupsk: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Słupsk: Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky

  • Zveřejněno
    24/06/2015
  • Lhůta
    30/07/2015
  • Otevírání nabídek
    30/07/2015
  • Udělení zakázky
    31/08/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,500,870.85 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,697,896.67 PLN
Počet částí
43
Číslo nabídky
43/PN/2015
Popis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych: leków, dietetycznych środków
spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w
Załączniku nr 2 do IDW (Formularz asortymentowo-ilościowy).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/07/2015 10:30
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.