Publications Office of the EU
FOURNITURE, INSTALLATION, MISE EN SERVICE ET GARANTIE DU BON FONCTIONNEMENT ET DES PERFORMANCES D'UN SYSTEME D'IMAGERIE PRECLINIQUE PAR MICRO-TOMODENSITOMETRIE A RAYONS x - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE, INSTALLATION, MISE EN SERVICE ET GARANTIE DU BON FONCTIONNEMENT ET DES PERFORMANCES D'UN SYSTEME D'IMAGERIE PRECLINIQUE PAR MICRO-TOMODENSITOMETRIE A RAYONS x

  • Zveřejněno
    18/06/2024
  • Lhůta
    22/07/2024
  • Otevírání nabídek
    22/07/2024
  • Udělení zakázky
    30/09/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GUSTAVE ROUSSY
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33115100 CT skener
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
DR-24-991
Popis

Le présent marché est un marché de fourniture au sens de L1111-3 du Code de la Commande Publique ayant pour objet l'acquisition (l'installation, la mise en service, la formation) d'un système d'imagerie préclinique par micro-tomodensitometrie par rayons X pour la plateforme d'imagerie et Cytometrie (PFIC) de l'UMS AMMICa de Gustave Roussy. L'imageur petit animal micro CT permettra un suivi non-invasif et longitudinal de différents paramètres clé pour les études précliniques en oncologie, comme la croissance tumorale, le développement des métastases etc.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
required
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/07/2024 16:00
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Critère Prix
Typ: price
Popis: Le critère " prix ", sera apprécié au regard du montant total TTC du BPFU rempli par le candidat.
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: SAS REVVITY
Poštovní adresa:
Obec: BUSSY ST MARTIN
PSČ: 77600
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.