Publications Office of the EU
Spravovaná detekce a reakce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Spravovaná detekce a reakce

  • Zveřejněno
    01/07/2024
  • Lhůta
    18/07/2024
  • Otevírání nabídek
    18/07/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Veiligheidsregio Utrecht
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL310 Utrecht
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
24.0000912
Popis

Veřejný zadavatel si přeje uzavřít dohodu s dodavatelem, která v rané fázi odhalí a zastaví digitální hrozby a útoky 24x7 namířené proti VRU, a to jak zevnitř organizace, tak mimo ni. Dohoda podporuje zastřešující cíl zvýšit kybernetickou bezpečnost VRU na vyšší úroveň a tím posílit kontinuitu organizace. Rozsah služby se skládá z: ▪ Základní služby MDR; ▪ Onboardingové služby; a ▪ Doplňkové služby. 1 260 000 EUR (na základě sedmiletého stropu)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/341567
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/07/2024 12:05
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kennisontwikkeling en dreigingsinformatie
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.