Publications Office of the EU
Affidamento dei servizi nell’ambito del progetto SAI - Sistema di accoglienza e integrazione - nel territorio del Comune di Trieste. Nuova indizione del lotto funzionale 2 Accoglienza adulti singoli e neomaggiorenni per il periodo dal 01/10/2026 al 31/12/2028 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Affidamento dei servizi nell’ambito del progetto SAI - Sistema di accoglienza e integrazione - nel territorio del Comune di Trieste. Nuova indizione del lotto funzionale 2 Accoglienza adulti singoli e neomaggiorenni per il periodo dal 01/10/2026 al 31/12/2028

  • Zveřejněno
    25/06/2026
  • Lhůta
    27/07/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di Trieste
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH44 Trieste
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85320000 Služby obyvatelstvu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,004,171.84 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Affidamento dei servizi nell’ambito del progetto SAI - Sistema di accoglienza e integrazione - nel territorio del Comune di Trieste. Nuova indizione del lotto funzionale 2 Accoglienza adulti singoli e neomaggiorenni per il periodo dal 01/10/2026 al 31/12/2028
Popis

Affidamento dei servizi nell’ambito del progetto SAI - Sistema di accoglienza e integrazione - nel territorio del Comune di Trieste. Nuova indizione del lotto funzionale 2 Accoglienza adulti singoli e neomaggiorenni per il periodo dal 01/10/2026 al 31/12/2

Metoda podání
Elektronicky:
https://eAppalti.regione.fvg.it
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://eAppalti.regione.fvg.it
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: qualità a costo fisso
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
2,004,171.84 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.