Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Analyzátory krve - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Analyzátory krve

  • Udělení zakázky
    13/03/2017
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38434520 Analyzátory krve
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,850,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
570,630.00 PLN
Číslo nabídky
ZP/PN/01/2017
Popis

1.6. Przedmiotem zamówienia jest:
1.6.1. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: nowego w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych z oprogramowaniem i podłączeniem systemu;
1.6.2. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych przeznaczonych do wykonania 360 000 badań kontroli serologicznej każdej pobranej donacji.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,850,000.00
Konečná hodnota zakázky
570,630.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: APR marketing Sp. z o.o.
Poštovní adresa: Mlądzka 10
Obec: Warszawa
PSČ: 04-136
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.