Publications Office of the EU
BG-Popovo: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

BG-Popovo: Služby v oblasti lesnictví

  • Udělení zakázky
    24/01/2011
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: BG334 Търговище
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,543.40
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Обект № 1102, Позиция №1
Popis

„Извеждане на отгледни сечи – прореждания в смесени широколистни насаждения, разкройване на сортименти съгласно БДС, извоз до временен склад, рампирането на маркираната дървесината от Обект №1102, позиция № 1- отдел: 309 ”з” с прогнозно количество от 491 пл. м.куб. маркирана дървесина от КЛФ-2011 на ДГФ на територията на ДЛС “Черни Лом”, гр. Попово.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
8,543.40
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.