Publications Office of the EU
Zadávání zakázek úředníkovi pro kybernetickou bezpečnost a služby řízení bezpečnostních událostí a incidentů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Zadávání zakázek úředníkovi pro kybernetickou bezpečnost a služby řízení bezpečnostních událostí a incidentů

  • Udělení zakázky
    29/07/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Savivaldybės įmonė Šiaulių oro uostas
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
56,160.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Zadavatel má v úmyslu získat službu úředníka pro kybernetickou bezpečnost / komisaře pro bezpečnost informací / ISO/CISO, který bude odpovědný za regulační požadavky zadavatele na bezpečnost informací, zavádění osvědčených postupů, zavádění požadovaných technologií a další otázky související s kybernetickou bezpečností, a službu bezpečnostního operačního střediska NIS2, jejímž cílem je pomoci zadavateli identifikovat a účinně řídit bezpečnostní události a incidenty, jak vyžaduje aktualizovaný litevský zákon o kybernetické bezpečnosti (dále jen „LCSL“) v souladu se směrnicí NIS2, včetně přípravy dokumentace uvedené v LCSL.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
56,160.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UAB NRD CS
Poštovní adresa:
Obec: Vilnius
PSČ: 01109
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.