Publications Office of the EU
Dánsko-Frederikshavn: Inspekce kanalizace - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Dánsko-Frederikshavn: Inspekce kanalizace

  • Zveřejněno
    08/12/2017
  • Lhůta
    09/01/2018
  • Otevírání nabídek
    09/01/2018
  • Udělení zakázky
    02/02/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Frederikshavn Spildevand A/S
Místo plnění
NUTS code: DK050 Nordjylland
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK050 Nordjylland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90491000 Inspekce kanalizace
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,704,000.00 DKK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Rammeaftalen omfatter opgaver inden for spuling, TV-inspektion, brøndinspektion og opmåling, som udføres i forbindelse med inspektioner af kloakker i Frederikshavn Kommune.
Følgende opgavetyper er omfattet af rammeaftalen:
— Spuling og TV-inspektion af hovedledninger og stikledninger,
— Brøndrapportering,
— Brøndopmåling.
Der indgås én rammeaftale med én entreprenør.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: NIRAS A/S
Obec: Aalborg
Kód NUTS: DK05
Země: DNK
Kontaktní osoba: Jannie Weje Stepien
Hlavní adresa: www.niras.dk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/01/2018 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
2,704,000.00 DKK
Přidělení zakázky
Úřední název: Leif M. Jensen
Poštovní adresa:
Obec: Vejle
PSČ:
Země: DNK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.