Publications Office of the EU
Železniční přeprava - vnitrostátní - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Železniční přeprava - vnitrostátní

  • Zveřejněno
    30/09/2022
  • Lhůta
    24/11/2022
  • Udělení zakázky
    05/10/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministerstvo obrany
Místo plnění
NUTS code: CZ Česko
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ Česko
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60200000 Služby železniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
142,918,741.04 CZK
Číslo nabídky
22610125
Popis

Výzvy k poskytnutí plnění uzavřené ve 1. čtvrtletí 2026 na základě rámcové dohody č. 22106000347.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ministerstvo obrany
Národní registrační číslo: 60162694
Poštovní adresa: Tychonova 221/1
Obec: Praha
Kód NUTS: CZ
PSČ: 16000
Země: CZE
Kontaktní osoba: Ing. Václav Slabý
Hlavní adresa: www.army.cz
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/portal/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
142,918,741.04 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: ČD Cargo, a.s.
Poštovní adresa: Jankovcova 1569/2c
Obec: Praha
PSČ: 17000
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.