Publications Office of the EU
Dřevěné interiérové tesařské práce a kovové protipožární dveře, které mají být provedeny v souvislosti s výstavbou nového domu Relais v Pétange - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dřevěné interiérové tesařské práce a kovové protipožární dveře, které mají být provedeny v souvislosti s výstavbou nového domu Relais v Pétange

  • Zveřejněno
    05/09/2025
  • Lhůta
    09/10/2025
  • Udělení zakázky
    01/12/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Administration communale de Pétange
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LU000 Luxembourg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45421000 Stavební zámečnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
723,475.00 EUR
Číslo nabídky
2502183
Popis

Dřevěné interiérové tesařské práce a kovové protipožární dveře, které mají být provedeny v souvislosti s výstavbou nového domu Relais v Pétange

Metoda podání
Elektronicky:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/536903?orgAcronyme=t5y
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/536903?orgAcronyme=t5y
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix le plus bas à 100%
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
723,475.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Menuiserie Chimello SARL
Poštovní adresa:
Obec: Foetz
PSČ: 3844
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.