Publications Office of the EU
Francie-Obernai: Práce na ochraně říčních břehů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Obernai: Práce na ochraně říčních břehů

  • Zveřejněno
    01/10/2013
  • Lhůta
    13/11/2013
  • Udělení zakázky
    19/12/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Syndicat mixte Ehn-Andlau-Scheer
Místo plnění
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45246200 Práce na ochraně říčních břehů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
200,000.00 EUR
Číslo nabídky
2013-01
Popis

Entretien régulier de cours d'eau (fauche mécanique, dégagement d'embâcles, élagage et abattage du boisement, plantation et génie végétal en berge) en appui de l'équipe technique du syndicat mixte.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
200,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.