Publications Office of the EU
Norsko-Askim: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Askim: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    06/12/2022
  • Lhůta
    05/01/2023
  • Otevírání nabídek
    05/01/2023
  • Udělení zakázky
    13/01/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Indre Østfold kommune
Místo plnění
NUTS code: NO082 Viken
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO082 Viken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,561,491.00 NOK
Číslo nabídky
22/80
Popis

Indre Østfold Municipality intends to enter into a contract with a tenderer for the transport of school children to and from swimming lessons in the Municipality.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afflhehsxu&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/01/2023 12:01
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
1,561,491.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: Vy Buss AS
Poštovní adresa:
Obec: Oslo
PSČ:
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.