Publications Office of the EU
Česká republika-Pardubice: Stavební práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česká republika-Pardubice: Stavební práce

  • Zveřejněno
    13/04/2018
  • Lhůta
    18/05/2018
  • Otevírání nabídek
    18/05/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Pardubický kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45000000 Stavební práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
8,882,700.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy a modernizace vybraných prostor v objektu Krajského úřadu souvisejících se sálem zastupitelstva. Hlavním cílem úprav je obnova sálu a jeho modernizace nejen v pojetí vlastního vnitřního vybavení, ale nastavit moderní audiovizuální techniku, hlasovací zařízení a vše propojit s potřebným hardwarem a softwarem. Podstatnou myšlenkou je designově prostor odlehčit, zpřehlednit, otevřít a opticky zvětšit. Nosným dispozičním počinem je otočení celého uspořádání sálu o 180, čelo auditora je proti oknům. Stavba bude realizována podle projektové dokumentace zpracované společností Adam První spol. s r.o., která je přílohou zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Pardubický kraj
Národní registrační číslo: 70892822
Poštovní adresa: Komenského náměstí 125
Obec: Pardubice
Kód NUTS: CZ053
PSČ: 532 11
Země: CZE
Kontaktní osoba: Mgr. Ing. Robert Hebký
Hlavní adresa: http://www.pardubickykraj.cz/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/05/2018 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
8,882,700.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.