Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Torfaen: Stavební montážní práce - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Torfaen: Stavební montážní práce

  • Zveřejněno
    30/08/2019
  • Lhůta
    14/10/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Torfaen County Borough Council
Místo plnění
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKL16 Gwent Valleys
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45300000 Stavební montážní práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
4
Číslo nabídky
T.4211
Popis

Provision of disability facility adaptations by means of a dynamic purchasing system for a period of least 4 years.

Metoda podání
Elektronicky:
https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.