Publications Office of the EU
Rumunsko-Otopeni: Opravy a údržba vojenských letadel, raket a kosmických lodí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Otopeni: Opravy a údržba vojenských letadel, raket a kosmických lodí

  • Udělení zakázky
    24/12/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO122 Braşov
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50650000 Opravy a údržba vojenských letadel, raket a kosmických lodí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
13,066,200.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
13,066,200.00 RON
Číslo nabídky
A1-10965
Popis

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
13,066,200.00
Konečná hodnota zakázky
13,066,200.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Societatea IAR
Poštovní adresa: Str. Hermann Oberth nr. 34
Obec: Ghimbav
PSČ: 507075
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.