Publications Office of the EU
Španělsko-Alcázar de San Juan: Práce spojené s přípravou staveniště - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Alcázar de San Juan: Práce spojené s přípravou staveniště

  • Zveřejněno
    30/11/2012
  • Lhůta
    13/05/2013
  • Udělení zakázky
    02/12/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ayuntamiento de Alcazar de San Juan
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45210000 Bytová výstavba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
6,505,739.09 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
4,967,131.80 EUR
Číslo nabídky
03/12 (Obras)
Popis

Obra en Alcázar de SAn Juan para la reordenación urbana, urbanización y edificaciones para servicios municipales de Comercio-Ocio, según Proyecto redactado por el Arquitecto D.Juan Carlos González Noheda. El contrato se engloba dentro del Proyecto "Alcázar, Comercio y Ocio"código CM15 concedido al Ayto de Alcázar de San Juan en la convocatoria 2.011 de Ayudas al Fondo Europeo de Desarrollo Regional (FEDER).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ayuntamiento de Alcazar de San Juan
Poštovní adresa: Plaza Santo Domingo, 1 (Registro)
Obec: Alcazar de San Juan
PSČ: 13600
Země: ESP
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,505,739.09 EUR
Konečná hodnota zakázky
4,967,131.80 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Isolux Corsan Corviam Construcción, S.A.
Poštovní adresa: c/ Salto del caballo,3. Edificio «La Curia», oficina 9-12
Obec: Toledo
PSČ: 45003
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.