Publications Office of the EU
Polsko-Bydgoszcz: Hudební nástroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Bydgoszcz: Hudební nástroje

  • Zveřejněno
    19/11/2021
  • Lhůta
    21/12/2021
  • Otevírání nabídek
    21/12/2021
  • Udělení zakázky
    27/01/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Místo plnění
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
37310000 Hudební nástroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
19,512.19 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
24,500.00 PLN
Číslo nabídky
ZP-PN-8/2021
Popis

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Metoda podání
Elektronicky:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/12/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
19,512.19 PLN
Konečná hodnota zakázky
24,500.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: MyHarp Marta Mogielnicka
Poštovní adresa: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Obec: Zielona Góra
PSČ: 65-012
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.