Publications Office of the EU
AC-2026-09 Provision of Literature (English Language) Advisory and Assessment Services - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AC-2026-09 Provision of Literature (English Language) Advisory and Assessment Services

  • Zveřejněno
    09/04/2026
  • Lhůta
    12/05/2026
  • Otevírání nabídek
    12/05/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
The Arts Council
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE061 Dublin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79419000 Hodnotící poradenské služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
460,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

The Arts Council requires the services of a single service provider, with suitable experiences and qualified resources, to provide Literature Adviser (English language) services to meet the needs of the organisation both from a quality and service delivery perspective. Full details are provided in the CFT document.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7863060
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7863060
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/05/2026 15:30
Způsob zadání zakázky
Není k dispozici
Odhadovaná hodnota
460,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.