Publications Office of the EU
Dánsko-Vejle: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánsko-Vejle: Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora

  • Oznámení výsledků
    11/10/2016
  • Odhad zveřejnění
    01/02/2017
  • Zveřejněno
    07/09/2017
  • Lhůta
    05/10/2017
  • Udělení zakázky
    14/06/2018
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Region Syddanmark
Místo plnění
NUTS code: DK03 Syddanmark
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK03 Syddanmark
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
13,353,000.00 DKK
Číslo nabídky
15/47835
Popis

Udbuddet vedrører Ordregivers indkøb af system til disponering af ambulancer, det vil sige:
- Disponeringsløsning til kontrolrum med integrationer til tredjeparter, herunder politiets vagtcentral,
- Klient til beredskaberne. Klienten skal kunne modtage opgave, foretage ruteberegning og afgive statusmeldinger og positioner,
- Leverandøren skal også levere drifts- og vedligeholdelsesydelser.
Disponeringssystemet skal leveres til Region Syddanmarks vagtcentral og skal desuden installeres i CarPC’en på de ambulancer, som Region Syddanmarks vagtcentral har disponerings-ansvaret/retten for.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Region Syddanmark
Národní registrační číslo: 29190909
Poštovní adresa: Damhaven 12
Obec: Vejle
Kód NUTS: DK03
PSČ: 7100
Země: DNK
Kontaktní osoba: Palle Andersen
Hlavní adresa: www.rsyd.dk
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=193316&B=REGIONSYDDK
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
13,353,000.00 DKK
Přidělení zakázky
Úřední název: SimaTech
Poštovní adresa: Kirkebjerg Alle 84
Obec: Brøndby
PSČ: 2605
Země: DNK
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.