Publications Office of the EU
Chorvatsko-Záhřeb: Dohled na staveništi - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Chorvatsko-Záhřeb: Dohled na staveništi

  • Zveřejněno
    08/01/2019
  • Lhůta
    05/02/2019
  • Otevírání nabídek
    05/02/2019
  • Udělení zakázky
    29/04/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hrvatske ceste d.o.o. Zagreb
Místo plnění
NUTS code: HR025 Osječko-baranjska županija
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR Hrvatska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71521000 Dohled na staveništi
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,700,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
915,064.00 HRK
Číslo nabídky
1.126.-500/18
Popis

Kompletan nadzor nad radovima rekonstrukcije državnih cesta u Našicama i prigradskom naselju Martin: (Martin-Ul. k. Zvonimira; Našice-Ul. k. P. Krešimira IV) i državne ceste oznake DC 53 (Našice-Ul. Vatroslava Lisinskog).

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/02/2019 12:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,700,000.00 HRK
Konečná hodnota zakázky
915,064.00 HRK
Přidělení zakázky
Úřední název: Centar za organizaciju građenja d.o.o.
Poštovní adresa: Gračanska cesta 39
Obec: Zagreb
PSČ: 10000
Země: HRV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.