Publications Office of the EU
Norsko-Vadsø: Taxislužba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Vadsø: Taxislužba

  • Zveřejněno
    18/03/2022
  • Lhůta
    20/04/2022
  • Otevírání nabídek
    20/04/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
SYKEHUSINNKJØP HF
Místo plnění
NUTS code: NO082 Viken
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO Norge
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60120000 Taxislužba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
12,600,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2021/1610
Popis

The contracting authority's request concerns tenders for a framework agreement for delivery of patient transport within and out of Øvre Eiker Municipality for Vestre Viken Hospital Trust.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/175087698.aspx
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/04/2022 08:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
12,600,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.