Publications Office of the EU
Itálie-Novi Ligure: Odstraňování odpadu recyklací - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Novi Ligure: Odstraňování odpadu recyklací

  • Zveřejněno
    13/10/2023
  • Lhůta
    15/11/2023
  • Otevírání nabídek
    16/11/2023
  • Udělení zakázky
    14/12/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SRT S.p.A.
Místo plnění
NUTS code: ITC18 Alessandria
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITC18 Alessandria
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90514000 Odstraňování odpadu recyklací
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
894,120.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
799,896.74 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Oggetto della prestazione è il prelievo, trasporto e recupero (operazioni di cui all’allegato C alla parte IV del d.lgs. 152/06) dei rifiuti costituiti da scarti di potatura e manutenzione del verde – CER 20.02.01, raccolti nel bacino di utenza di SRT, prevalentemente mediante raccolta differenziata domiciliare o conferiti ai centri di raccolta comunali, nonché provenienti da attività professionali di manutenzione del verde.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SRT S.p.A.
Poštovní adresa: Strada vecchia per Bosco Marengo
Obec: Novi Ligure
Kód NUTS: ITC18
PSČ: 15067
Země: ITA
Hlavní adresa: http://www.srtspa.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/11/2023 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.