Publications Office of the EU
Česko-Praha: Finanční leasing - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česko-Praha: Finanční leasing

  • Udělení zakázky
    14/05/2020
  • Lhůta
    21/05/2020
  • Otevírání nabídek
    21/05/2020
  • Zveřejněno
    25/05/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Diplomatický servis
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ01 Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66114000 Finanční leasing
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,677,302.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Pronájem osobních automobilů formou operativního leasingu

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Diplomatický servis
Národní registrační číslo: 00000175
Poštovní adresa: Václavské náměstí 816/49
Obec: Praha 1
Kód NUTS: CZ01
PSČ: 111 21
Země: CZE
Kontaktní osoba: Mgr. Robert Soják
Hlavní adresa: www.ds.cz
Elektronicky:
https://portalnen.nipez.cz/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/05/2020 13:30
Místo plnění
Kód CPV

66114000 - Finanční leasing

34000000 - Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu

34110000 - Osobní vozidla

34100000 - Motorová vozidla

Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,677,302.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Autokomplex Menčík, a.s.
Poštovní adresa: Mladská 713
Obec: Benátky nad Jizerou
PSČ: 294 71
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.