Publications Office of the EU
Irsko-Dublin: Služby v oblasti grafického designu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Irsko-Dublin: Služby v oblasti grafického designu

  • Zveřejněno
    14/10/2022
  • Lhůta
    17/11/2022
  • Udělení zakázky
    10/03/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bord Bia (Irish Food Board)
Místo plnění
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sídlo kupujícího
NUTS code: IE Éire/Ireland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79822500 Služby v oblasti grafického designu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
240,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
720,480.00 EUR
Číslo nabídky
JH/TSSDP/09/22
Popis

Event Stand Design and Graphic Management Services – Panel

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Bord Bia (Irish Food Board)
Národní registrační číslo: N/A
Poštovní adresa: 140 Pembroke Road
Obec: Dublin 4
Kód NUTS: IE
PSČ: Ballsbridge
Země: IRL
Kontaktní osoba: Mark Kendney
Hlavní adresa: www.bordbia.ie
Elektronicky:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=226356&B=ETENDERS_SIMPLE
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
240,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
720,480.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Buttonbox Exhibition and Display Ltd
Poštovní adresa: Unit 6, Portlaoise Enterprise Centre, Clonminam Business Park
Obec: Portlaoise
PSČ: Laois
Země: IRL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.