Publications Office of the EU
Programm Etzelwerk - Bauherrenunterstützung (Los 158) - SIA-Phasen 41 - 53 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Programm Etzelwerk - Bauherrenunterstützung (Los 158) - SIA-Phasen 41 - 53

  • Zveřejněno
    21/11/2024
  • Lhůta
    24/01/2025
  • Udělení zakázky
    20/03/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
SBB CFF FFS Einkauf Bauprojekte Standort Bern
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CH040 Zürich
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
618,494.10 CHF
Číslo nabídky
cef29e75-5451-41f9-82e9-e08569a01ac3
Popis

Nach Erhalt der neuen Konzession für das Pumpspeicherkraftwerk Etzelwerk im Jahr 2023 plant die SBB die Erneuerung der Kraftwerksanlagen, den Bau einer Dotieranlage und eines Dotierkraftwerks sowie diverse Umweltmassnahmen, insbesondere die ökologische Aufwertung der Region Sihlsee und der Bau einer Fischaufstiegshilfe bei Sihlhölzli. Das Mandat umfasst die Bauherrenunterstützung der SBB gemäss Dokument B1 Projekt- und Leistungsbeschrieb über die Phasen Ausschreibung SIA 41, Ausführungsprojekt SIA 51, Ausführung SIA 52 und Inbetriebnahme SIA 53 in allen oben erwähnten Projekten / Teilprojekten und übergeordneten Programmtätigkeiten. Für das Teilprojekt «Ökologische Aufwertung Region Sihlsee» umfasst das Mandat zusätzlich die Bauherrenunterstützung der SBB in den SIA Teilphasen 31 – 33

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Elektronické podání: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Zuschlagskriterien
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
618,494.10 CHF
Přidělení zakázky
Úřední název: DE_TMP Baumanagement AG
Poštovní adresa:
Obec: Grenchen
PSČ: 2540
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.