Publications Office of the EU
Německo-Drážďany: Výstavba středních škol - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Drážďany: Výstavba středních škol

  • Zveřejněno
    06/03/2023
  • Lhůta
    12/04/2023
  • Otevírání nabídek
    12/04/2023
  • Udělení zakázky
    23/05/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Landeshauptstadt Dresden, GB Bildung, Jugend und Sport, Amt für Schulen
Místo plnění
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45214220 Výstavba středních škol
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
209,389.25 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
145,442.94 EUR
Číslo nabídky
2023-401-00017
Popis

Fachlos 50: Tiefbau Medien

Metoda podání
Elektronicky:
www.evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
12/04/2023 15:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
209,389.25 EUR
Konečná hodnota zakázky
145,442.94 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: BAUHAUF GmbH
Poštovní adresa: Industriestr. 24
Obec: Coswig
PSČ: 01640
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.