Publications Office of the EU
S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S 16 Hugo-Ball-Gymnasium - 10 Gerüstbauarbeiten Bauteil B

  • Zveřejněno
    01/03/2024
  • Lhůta
    03/04/2024
  • Otevírání nabídek
    03/04/2024
  • Udělení zakázky
    11/07/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Pirmasens - Zentrale Vergabestelle
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEB37 Pirmasens, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45262100 Lešenářské práce
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
202404031000
Popis

Gerüstarbeiten - Bauteil B

Metoda podání
Elektronicky:
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://rlp.vergabekommunal.de/Satellite/notice/CXS0YDEY1SCB73T3
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
03/04/2024 10:15
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Gerüstbau Braunbach & Bernhardt GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Ramstein Miesenbach
PSČ: 66877
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.