Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Mrazničky skříňového typu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

RO-Cluj-Napoca: Mrazničky skříňového typu

  • Zveřejněno
    24/08/2011
  • Lhůta
    06/10/2011
  • Otevírání nabídek
    07/10/2011
  • Udělení zakázky
    28/03/2012
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO113 Cluj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39711123 Mrazničky skříňového typu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,302,750.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,160,210.66 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
44-2011
Popis

1. Echipamente crioconservare 110 l, complet echipat- 4 bucati;
2. Container Crioconservare 46-48 l – 4 bucati;
3. Container Mobil 1,5L-2 l -10 bucati;
4. Congelator -86C - 2 bucati;
1. Microcentrifuga de laborator – 10 bucati;
2. Agitator orbital – 3 bucati;
3. Centrifuga cu raciere- 2 bucati;
1. Hota microbiologica Clasa II 1,2M - 8 buc;
2. Hota microbiologica Clasa II 1,8M – 6 bucati;
1. Centrifuga cu racire – pentru agitare microplaci – 1buc;
2. Termobloc de laborator - 2buc;
3. Termostat de laborator – 1buc;
4. Vortex simplu – 5buc;
5. Multi-vortex – cu platforma pt multiple tuburi – 2buc;
6. Agitator orbital multifunctional – 1buc;
7. Incubator multigaz cu program de dezinfectie/sterilizare propriu - 2buc;
8. Sistem de incubare si agitare modular -1buc;
9. Autoclav vertical cu operare automata -1buc;
1. Fotometru cu multidetectie pt microplaci cu dublu injector si sistem de prelucrare date - 1buc;
2. Spectrofotometru de laborator pentru nanovolume -1buc;
3. Set pipete de laborator Monocanal – (tip Eppendorf Research sau echivalent) – 10 seturi;
4. Pipeta automata multicanal (8 canale), cu volum reglabil - 2 buc;
5. Pipeta secventiala mecanica – tip mechanical stepper – 2 seturi;
6. Controler pentru pipete – pt aspirare lichide in pipete de sticla sau de plastic – 1buc;
7. Counter automat de celule – 1buc;
1. Masina de produs fulgi de gheata – 1buc.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/10/2011 18:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.