Publications Office of the EU
Suministro de sondas para el Hospital Universitario la Paz. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de sondas para el Hospital Universitario la Paz.

  • Udělení zakázky
    28/03/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33141641 Sondy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
319,729.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Suministro de sondas para el Hospital Universitario la Paz.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Fórmulas
Váha (procenta, přesně) : 30
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Coste
Váha (procenta, přesně) : 70
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
319,729.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FRESENIUS KABI ESPAÑA, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: BARCELONA
PSČ: 08005
Země:
Úřední název: IBERIAN CARE 2016, S.L.
Poštovní adresa:
Obec: Málaga
PSČ: 29004
Země:
Úřední název: COLOPLAST PRODUC.MEDICOS, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Madrid
PSČ: 28027
Země:
Úřední název: TELEFLEX MEDICAL, S.A
Poštovní adresa:
Obec: Alcalá de Henares
PSČ: 28806
Země:
Úřední název: VYGON, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Paterna
PSČ: 46988
Země:
Úřední název: GRIFOLS MOVACO, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Parents del Valles
PSČ: 08150
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.