Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barcelona: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Zveřejněno
    05/07/2019
  • Lhůta
    02/08/2019
  • Otevírání nabídek
    02/08/2019
  • Udělení zakázky
    27/01/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Cementiris de Barcelona, S. A.
Místo plnění
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES511 Barcelona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,080,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
277,200.00 EUR
Číslo nabídky
2019CB138CA
Popis

Servicios de asistencia técnica a Cementiris de Barcelona, S. A., en tareas de gestión y coordinación (en fases de proyecto, de licitación y de obra, así como en los estudios, planes, catálogos) de las actuaciones que se llevarán a cabo en construcciones y espacios de nueve cementerios de Barcelona.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Cementiris de Barcelona, S. A.
Národní registrační číslo: A64302367
Poštovní adresa: Mare de Déu de Port, 56, edificio A
Obec: Barcelona
Kód NUTS: ES511
PSČ: 08038
Země: ESP
Kontaktní osoba: Área Régimen Jurídico y Contratación
Hlavní adresa: https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?reqCode=viewDetail&keyword=cement&idCap=16292310&ambit
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/08/2019 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,080,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
277,200.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ingenieros Emetres, S. L. P.
Poštovní adresa:
Obec: Barcelona
PSČ: 08037
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.