Publications Office of the EU
Francie-Lyon: Přístroje pro analýzu kouře - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lyon: Přístroje pro analýzu kouře

  • Zveřejněno
    09/10/2020
  • Lhůta
    06/11/2020
  • Otevírání nabídek
    09/11/2020
  • Udělení zakázky
    12/01/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Métropole de Lyon
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38432300 Přístroje pro analýzu kouře
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,700,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,083,600.00 EUR
Číslo nabídky
20DP016
Popis

L'Unité de traitement et de valorisation énergétique (UTVE) de Lyon Sud est équipée de trois lignes d'incinération identiques. Elle dispose d'un système complet d'analyse des fumées rejetées à l'atmosphère conformément aux dispositions de la réglementation en vigueur et de son arrêté préfectoral d'autorisation d'exploiter. Ce système, en grande partie installé en 2005, est vieillissant et doit être remplacé.
De plus, avec la publication au Journal officiel de l'Union européenne le 3.12.2019 des conclusions sur les «Meilleures Techniques Disponibles» (MTD) pour l'incinération des déchets, l'UTVE va devoir s'équiper en complément d'analyseurs en continu de mercure, dans un délai de quatre ans à compter de cette parution.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Métropole de Lyon
Poštovní adresa: 20 rue du Lac, CS 33569
Obec: Lyon Cedex 03
Kód NUTS: FRK26
PSČ: 69505
Země: FRA
Hlavní adresa: http://marchespublics.grandlyon.com
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/11/2020 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,700,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,083,600.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SICK
Poštovní adresa:
Obec: Émerainville
PSČ: 77184
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.