Publications Office of the EU
Španělsko-Valladolid: Úrazové pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Valladolid: Úrazové pojištění

  • Oznámení výsledků
    03/03/2020
  • Zveřejněno
    04/05/2020
  • Lhůta
    18/05/2020
  • Otevírání nabídek
    22/05/2020
  • Udělení zakázky
    30/06/2020
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Místo plnění
NUTS code: ES41 Castilla y León
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES418 Valladolid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66512100 Úrazové pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,999,600.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,516,000.00 EUR
Číslo nabídky
A2020/001569
Popis

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Metoda podání
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/05/2020 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,999,600.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
3,516,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Poštovní adresa: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Obec: Bilbao
PSČ: 48008
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.