Publications Office of the EU
CZ-Praha: Různé opravy a údržba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

CZ-Praha: Různé opravy a údržba

  • Udělení zakázky
    28/12/2010
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50800000 Různé opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,100,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,787,258.00 CZK
Číslo nabídky
09046
Popis

Předmětem VZ je provádění prav.údržby a oprav tech. vybavení budovy, zejména prov. souborů otopné soustavy, přípravy TUV a servis sanit. techniky a odpadů, VZT a větrání, klimatizace, chlazení a vlhčení, vyhřívání okapů a žlabů, MaR, ISŘ technologií budovy, el. silno-a slaboproud, výtahů a zdvihových plošin,záložních zdrojů, potrubní pošty, pož. bezp. zařízení, prostř. PO a dal. činností spec. v ZD.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,100,000.00
Konečná hodnota zakázky
2,787,258.00 CZK
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.