Publications Office of the EU
Stavba Státní odborné školy I, Bayreuth - 1051 Process Air BA 1 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Stavba Státní odborné školy I, Bayreuth - 1051 Process Air BA 1

  • Zveřejněno
    14/11/2024
  • Lhůta
    17/12/2024
  • Otevírání nabídek
    17/12/2024
  • Udělení zakázky
    29/08/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Bayreuth - Hochbauamt
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE242 Bayreuth, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,024,435.50 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Město Bayreuth má v úmyslu vybudovat novou odbornou školu 1 na místě stávající odborné školy v Kerschensteiner Straße 6, město Bayreuth. Staveniště se nachází na okraji centra města ve východní části Bayreuthu, mezi heterogenním vývojem a školským centrem na východě. Opatření je rozděleno do tří hlavních stavebních kroků, BA-0 a BA-1 byly sloučeny a jsou součástí tohoto seznamu služeb. Následně budou BA-2 a BA-3 následovat jako samostatné vyúčtování množství k pozdějšímu datu. U různých obchodů to může být odlišné (viz odpovídající plány BE). Dostupnost a dodávka v BA-1 je přes přístup & výjezd v jižní Kerschensteiner Straße. Odlučovače jsou instalovány v UG. V suterénu je přívodní šachta s přívodními otvory

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EFormsBekVuUrl?z_param=303645
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EFormsBekVuUrl?z_param=303645
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/12/2024 10:20
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Preis als einziges Zuschlagskriterium
Typ: price
Popis: Preis
Váha (procenta, přesně) : 100
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,024,435.50 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Siegel GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Münchberg
PSČ: 95213
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.