Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Poradenství v oblasti stavebního inženýrství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Poradenství v oblasti stavebního inženýrství

  • Zveřejněno
    31/12/2021
  • Lhůta
    21/02/2022
  • Otevírání nabídek
    23/03/2022
  • Udělení zakázky
    29/08/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General de Carreteras
Místo plnění
NUTS code: ES España
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71311000 Poradenství v oblasti stavebního inženýrství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
936,910.80 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
548,353.06 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
230219028162
Popis

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General de Carreteras
Národní registrační číslo: S2817015G
Poštovní adresa: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28071
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección General de Carreteras
Hlavní adresa: http://www.fomento.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/03/2022 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.